Štýlové suity Luxury o rozlohe 40 metrov štvorcových s jedinečným výhľadom na Lomnický štít sú ladené v teplých farebných odtieňoch. Obývací priestor týchto komfortných suít tvorí jedna veľká miestnosť vybavená dreveným nábytkom, kuchynským kútom s keramickou elektrickou platňou, jedálenskou časťou, šatníkovou skriňou a TV s plochou obrazovkou. Dominantnú časť suít tvorí veľká manželská posteľ. Súčasťou vybavenia suít je aj priestranná kúpeľňa s moderným sprchovacím kútom a toaletou.


Tieto moderné rodinné štúdiá s parketovou podlahou pozostávajú z jednej veľkej miestnosti o rozlohe 45 metrov štvorcových. Súčasťou vybavenia je jedálenská časť pre 4 osoby, plne vybavená kuchynská linka s elektrickou keramickou platňou, TV s plochou obrazovkou, 3x jedno lôžko a 1x veľký rozkladací gauč, alebo 3x jedno lôžko a 1x vysúvacia prístelka. Kúpeľňa v týchto štúdiách je vybavená moderným sprchovacím kútom a toaletou. Zo všetkých štúdií Family sa naskytá výhľad na centrum Tatranskej Lomnice a historickú budovu tatranských elektrických železníc.


Táto vkusne zariadená dvojizbová rodinná suita je ladená v príjemných teplých farbách. Celá suita pozostáva zo samostatnej spálne s veľkou manželskou posteľou, obývacou izbou s TV s plochou obrazovkou, kompaktným úložným priestorom a pracovnou plochou, veľkým rozkladacím gaučom, pohodlným kreslom a samostatným štandardným jednolôžkom. Vstup do izby tvorí predsieň so šatníkovou stenou, ktorá izoluje zvuky z chody. Izba je taktiež vybavená samostatnou toaletou a kúpeľňou s veľkou rohovou vaňou.


Rezervácia izby

Zistiť dostupnosť

+421 524 423 201