Jednoducho zariadená, no útulná dvojlôžková izba Economy sa nachádza v podkrovnom priestore, pozostáva z jednej miestnosti v tvare Г o rozlohe 18 metrov štvorcových, predsiene a samostatnej kúpeľne s toaletou a sprchovacím kútom. V tejto izbe Vám je taktiež k dispozícii TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi pripojenie na internet, časť s posedením, rozkladací gauč a štandardná manželská posteľ. Z tejto izby sa naskytá čiastočný výhľad na Lomnický štít.


Táto štvorlôžková izba Economy o rozlohe 30 metrov štvorcových je situovaná na prvom poschodí a je vybavená dreveným nábytkom, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou, časťou s posedením a TV s plochou obrazovkou. K dispozícií Vám sú 2 samostatné jednolôžka a 1x poschodová posteľ s dvomi lôžkami. V prípade potreby je do izby možné umiestniť jednu vysúvaciu prístelku.


Dvojlôžkové izby s veľkou manželskou posteľou o rozlohe 25 metrov štvorcových sa nachádzajú na prvom poschodí. Vybavenie izieb pozostáva z malého kresielka, úložného priestoru a vlastnej kúpeľne vybavenej toaletou a moderným sprchovacím kútom alebo vaňou. Na izbe sa nachádza aj tretie jednolôžko, ktoré v prípade potreby môže slúžiť na ubytovanie ďalšej osoby. Dvojlôžkové izby sú orientované smerom na sever vďaka čomu zabezpečujú hosťom pokoj od ruchu centra.


Tieto trojlôžkové izby umiestnené v podkroví o rozlohe 30 metrov štvorcových pozostávajú z dvoch prepojených izieb, predsiene, vlastnej kúpelne s toaletou a sprchovacím kútom. V spálni trojlôžkových izieb sa nachádza manželská posteľ alebo dve oddelené jednolôžkové postele, posedenie a televízia. Vo vstupnej miestnosti sa nachádza úložný priestor a jedno samostatné jednolôžko. Z trojlôžkových izieb sa naskytá obmedzený výhľad na Vysoké Tatry.


Rezervácia izby

Zistiť dostupnosť

+421 524 423 201