Útulné apartmány s jednou spálňou sú zariadené masívnym dreveným nábytkom. Typická horská architektúra a vyvážená kombinácia dreva dodávajú apartmánom hrejivý pocit domova, ktorý umocňuje krása tatranskej prírody. Apartmány pozostávajú z predsiene, kúpelne so sprchovacím kútom alebo vaňou, obývacej miestnosti s kuchynskou linkou, jedálenskou časťou a spálne s veľkou manželskou posteľou alebo dvomi oddelenými lôžkami. 50 metrov štvorcových obytného priestoru poskytuje komfortné ubytovanie až pre 4 osoby.


Tieto apartmány o rozlohe 50 metrov štvorcových sú situované na druhom poschodí. Sú vybavené dreveným nábytkom, malým kuchynským kútom s elektrickou dvojplatničkou, varnou kanvicou a chladničkou. V dvoch obytných miestnostiach vám sú k dispozícii 4 postele, jedna vysúvacia prístelka, časť s posedením a TV s plochou obrazovkou. Súčasťou vybavenia apartmánu je aj vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou a toaletou.


Apartmán Deluxe o rozlohe až 75 metrov štvorcových patrí medzi najväčšie apartmány v Tatranskej Lomnici. Zo súkromnej terasy s posedením sa hosťom naskytá výhľad na centrum Tatranskej Lomnice a historickú budovu Hotela Lomnica. K zariadeniu patrí aj malý kuchynský kút, jedálenská časť s posedením, veľká obývačka s veľkou TV s plochou obrazovkou, dvomi samostatnými lôžkami, rozkladacím gaučom, samostatná spálňa s veľkou manželskou posteľou a veľká kúpeľňa s rohovou vaňou, bidetom a toaletou. V prípade záujmu je možné ubytovať 5 až 6 osôb na rozkladacom gauči.


Rezervácia izby

Zistiť dostupnosť

+421 524 423 201