iconBell

Rezervujte si dnes
za garantovane najnižšie ceny

Váš domov ďaleko od domova

Apartmány Renomal sa nachádzajú v samotnom centre Tatranskej Lomnice vo Vysokých Tatrách len 500 metrov od hlavných zjazdoviek a turistických chodníkov. Jedinečná poloha apartmánov umožňuje návštevníkom rýchly a jednoduchý prístup reštauráciám, obchodom a potravinám. 

Využite Tatranské elektrické železnice, ktoré vás pohodlne dopravia na Štrbské pleso, do Starého Smokovca alebo do Popradu. Apartmánový komplex Renomal Vám okrem iného ponúka aj dve reštaurácie, športové obchody, kaviareň, bankomat, suveníry, požičovňu športových potrieb a servis lyží. 

Vyberte si z našej ponuky komfortných izieb, moderných suít alebo priestranných apartmánov. Všetky naše izby a apartmány sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV a Wi-Fi pripojením na internet. 

Izby & Apartmány

Vybavenie izieb a apartmánov je na trojhviezdičkovej úrovni. Každá izba má svoje vlastné sociálne zariadenie a televíziu a bezdrôtové pripojenie na internet. Apartmány majú svoj vlastný kuchynský kút vybavený základným kuchynským náradím. Jedinečnosťou apartmánov je originalita každej izby. Každá izba a apartmán je u nás v niečom odlišná.

Izby


Komfortne zariadené izby s úrovňou 3*. Každá izby má vlastnú kúpeľňu s toaletou, TV a posedenie. Na všetkých izbách je zdarma internetové Wi-Fi pripojenie zdarma.

Apartmány


Apartmány majú svoj vlastný kuchynský kút vybavený základným kuchynským náradím.

Štúdiá


Štýlové suity s výhľadom na Lomnický štít alebo Tatranskú Lomnicu sú vybavené dreveným nábytkom, kuchynskou linkou a modernou kúpeľňou so sprchovacím kútom.