Váš domov ďaleko od domova

Apartmány Renomal sa nachádzajú v samotnom centre Tatranskej Lomnice vo Vysokých Tatrách len 500 metrov od hlavných zjazdoviek a turistických chodníkov. Jedinečná poloha apartmánov umožňuje návštevníkom rýchly a jednoduchý prístup reštauráciám, obchodom a potravinám. 

Využite Tatranské elektrické železnice, ktoré vás pohodlne dopravia na Štrbské pleso, do Starého Smokovca alebo do Popradu. Apartmánový komplex Renomal Vám okrem iného ponúka aj dve reštaurácie, športové obchody, kaviareň, bankomat, suveníry, požičovňu športových potrieb a servis lyží. 

Vyberte si z našej ponuky komfortných izieb, moderných suít alebo priestranných apartmánov. Všetky naše izby a apartmány sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV a Wi-Fi pripojením na internet. 

Apartmán

Tieto apartmány o rozlohe 50 metrov štvorcových sú situované na druhom poschodí. Sú vybavené dreveným nábytkom, malým kuchynským kútom s elektrickou dvojplatničkou, varnou kanvicou a chladničkou. V dvoch obytných miestnostiach vám sú k dispozícii 4 postele, jedna vysúvacia prístelka, časť s posedením a TV s plochou obrazovkou. Súčasťou vybavenia apartmánu je aj vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou a toaletou.

Rezervácia izby

Zistiť dostupnosť

+421 524 423 201