Váš domov ďaleko od domova

Apartmány Renomal sa nachádzajú v samotnom centre Tatranskej Lomnice vo Vysokých Tatrách len 500 metrov od hlavných zjazdoviek a turistických chodníkov. Jedinečná poloha apartmánov umožňuje návštevníkom rýchly a jednoduchý prístup reštauráciám, obchodom a potravinám. 

Využite Tatranské elektrické železnice, ktoré vás pohodlne dopravia na Štrbské pleso, do Starého Smokovca alebo do Popradu. Apartmánový komplex Renomal Vám okrem iného ponúka aj dve reštaurácie, športové obchody, kaviareň, bankomat, suveníry, požičovňu športových potrieb a servis lyží. 

Vyberte si z našej ponuky komfortných izieb, moderných suít alebo priestranných apartmánov. Všetky naše izby a apartmány sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV a Wi-Fi pripojením na internet. 

Apartmán Deluxe

Apartmán Deluxe o rozlohe až 75 metrov štvorcových patrí medzi najväčšie apartmány v Tatranskej Lomnici. Zo súkromnej terasy s posedením sa hosťom naskytá výhľad na centrum Tatranskej Lomnice a historickú budovu Hotela Lomnica. K zariadeniu patrí aj malý kuchynský kút, jedálenská časť s posedením, veľká obývačka s veľkou TV s plochou obrazovkou, dvomi samostatnými lôžkami, rozkladacím gaučom, samostatná spálňa s veľkou manželskou posteľou a veľká kúpeľňa s rohovou vaňou, bidetom a toaletou. V prípade záujmu je možné ubytovať 5 až 6 osôb na rozkladacom gauči.

Rezervácia izby

Zistiť dostupnosť

+421 524 423 201