Váš domov ďaleko od domova

Apartmány Renomal sa nachádzajú v samotnom centre Tatranskej Lomnice vo Vysokých Tatrách len 500 metrov od hlavných zjazdoviek a turistických chodníkov. Jedinečná poloha apartmánov umožňuje návštevníkom rýchly a jednoduchý prístup reštauráciám, obchodom a potravinám. 

Využite Tatranské elektrické železnice, ktoré vás pohodlne dopravia na Štrbské pleso, do Starého Smokovca alebo do Popradu. Apartmánový komplex Renomal Vám okrem iného ponúka aj dve reštaurácie, športové obchody, kaviareň, bankomat, suveníry, požičovňu športových potrieb a servis lyží. 

Vyberte si z našej ponuky komfortných izieb, moderných suít alebo priestranných apartmánov. Všetky naše izby a apartmány sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV a Wi-Fi pripojením na internet. 

Studio Family

Tieto moderné rodinné štúdiá s parketovou podlahou pozostávajú z jednej veľkej miestnosti o rozlohe 45 metrov štvorcových. Súčasťou vybavenia je jedálenská časť pre 4 osoby, plne vybavená kuchynská linka s elektrickou keramickou platňou, TV s plochou obrazovkou, 3x jedno lôžko a 1x veľký rozkladací gauč, alebo 3x jedno lôžko a 1x vysúvacia prístelka. Kúpeľňa v týchto štúdiách je vybavená moderným sprchovacím kútom a toaletou. Zo všetkých štúdií Family sa naskytá výhľad na centrum Tatranskej Lomnice a historickú budovu tatranských elektrických železníc.

Rezervácia izby

Zistiť dostupnosť

+421 524 423 201