Váš domov ďaleko od domova

Apartmány Renomal sa nachádzajú v samotnom centre Tatranskej Lomnice vo Vysokých Tatrách len 500 metrov od hlavných zjazdoviek a turistických chodníkov. Jedinečná poloha apartmánov umožňuje návštevníkom rýchly a jednoduchý prístup reštauráciám, obchodom a potravinám. 

Využite Tatranské elektrické železnice, ktoré vás pohodlne dopravia na Štrbské pleso, do Starého Smokovca alebo do Popradu. Apartmánový komplex Renomal Vám okrem iného ponúka aj dve reštaurácie, športové obchody, kaviareň, bankomat, suveníry, požičovňu športových potrieb a servis lyží. 

Vyberte si z našej ponuky komfortných izieb, moderných suít alebo priestranných apartmánov. Všetky naše izby a apartmány sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV a Wi-Fi pripojením na internet. 

Štvorlôžková izba Economy

Táto štvorlôžková izba Economy o rozlohe 30 metrov štvorcových je situovaná na prvom poschodí a je vybavená dreveným nábytkom, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou, časťou s posedením a TV s plochou obrazovkou. K dispozícií Vám sú 2 samostatné jednolôžka a 1x poschodová posteľ s dvomi lôžkami. V prípade potreby je do izby možné umiestniť jednu vysúvaciu prístelku.

Rezervácia izby

Zistiť dostupnosť

+421 524 423 201