Váš domov ďaleko od domova

Apartmány Renomal sa nachádzajú v samotnom centre Tatranskej Lomnice vo Vysokých Tatrách len 500 metrov od hlavných zjazdoviek a turistických chodníkov. Jedinečná poloha apartmánov umožňuje návštevníkom rýchly a jednoduchý prístup reštauráciám, obchodom a potravinám. 

Využite Tatranské elektrické železnice, ktoré vás pohodlne dopravia na Štrbské pleso, do Starého Smokovca alebo do Popradu. Apartmánový komplex Renomal Vám okrem iného ponúka aj dve reštaurácie, športové obchody, kaviareň, bankomat, suveníry, požičovňu športových potrieb a servis lyží. 

Vyberte si z našej ponuky komfortných izieb, moderných suít alebo priestranných apartmánov. Všetky naše izby a apartmány sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV a Wi-Fi pripojením na internet. 

Trojlôžková izba Economy

Tieto trojlôžkové izby umiestnené v podkroví o rozlohe 30 metrov štvorcových pozostávajú z dvoch prepojených izieb, predsiene, vlastnej kúpelne s toaletou a sprchovacím kútom. V spálni trojlôžkových izieb sa nachádza manželská posteľ alebo dve oddelené jednolôžkové postele, posedenie a televízia. Vo vstupnej miestnosti sa nachádza úložný priestor a jedno samostatné jednolôžko. Z trojlôžkových izieb sa naskytá obmedzený výhľad na Vysoké Tatry.

Rezervácia izby

Zistiť dostupnosť

+421 524 423 201