Váš domov ďaleko od domova

Apartmány Renomal sa nachádzajú v samotnom centre Tatranskej Lomnice vo Vysokých Tatrách len 500 metrov od hlavných zjazdoviek a turistických chodníkov. Jedinečná poloha apartmánov umožňuje návštevníkom rýchly a jednoduchý prístup reštauráciám, obchodom a potravinám. 

Využite Tatranské elektrické železnice, ktoré vás pohodlne dopravia na Štrbské pleso, do Starého Smokovca alebo do Popradu. Apartmánový komplex Renomal Vám okrem iného ponúka aj dve reštaurácie, športové obchody, kaviareň, bankomat, suveníry, požičovňu športových potrieb a servis lyží. 

Vyberte si z našej ponuky komfortných izieb, moderných suít alebo priestranných apartmánov. Všetky naše izby a apartmány sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV a Wi-Fi pripojením na internet. 

Dvojlôžková izba s prístelkou

Dvojlôžkové izby s veľkou manželskou posteľou o rozlohe 25 metrov štvorcových sa nachádzajú na prvom poschodí. Vybavenie izieb pozostáva z malého kresielka, úložného priestoru a vlastnej kúpeľne vybavenej toaletou a moderným sprchovacím kútom alebo vaňou. Na izbe sa nachádza aj tretie jednolôžko, ktoré v prípade potreby môže slúžiť na ubytovanie ďalšej osoby. Dvojlôžkové izby sú orientované smerom na sever vďaka čomu zabezpečujú hosťom pokoj od ruchu centra.

Rezervácia izby

Zistiť dostupnosť

+421 524 423 201