iconBell

Rezervujte si dnes
za garantovane najnižšie ceny

Apartmány Renomal

Apartmány Renomal sa nachádzajú v samotnom centre Tatranskej Lomnice vo Vysokých Tatrách len 500 metrov od hlavných zjazdoviek a turistických chodníkov. Jedinečná poloha apartmánov zabezpečuje návštevníkom rýchly a jednoduchý prístup k popredným tatranským reštauráciám, obchodom, potravinám. Apartmány sa nachádzajú len 50 metrov od zastávky tatranských elektrických železníc, ktoré vás pohodlne dopravia na Štrbské pleso, do Starého Smokovca alebo dokonca aj na popradské medzinárodné letisko.

Hodnotenie hostí

9.4
celkové hodnotenie
Personál
 
Služby
 
Čistota
 
Komfort
 
Pomer cena / kvalita
 
 

Izby & Apartmány

Vybavenie izieb a apartmánov je na trojhviezdičkovej úrovni. Každá izba má svoje vlastné sociálne zariadenie a televíziu a bezdrôtové pripojenie na internet. Apartmány majú svoj vlastný kuchynský kút vybavený základným kuchynským náradím. Jedinečnosťou apartmánov je originalita každej izby. Každá izba a apartmán je u nás v niečom odlišná.

Izby


Komfortne zariadené izby s úrovňou 3*. Každá izby má vlastnú kúpeľňu s toaletou, TV a posedenie. Na všetkých izbách je zdarma internetové Wi-Fi pripojenie zdarma.

Apartmány


Apartmány majú svoj vlastný kuchynský kút vybavený základným kuchynským náradím.

Štúdiá


Štýlové suity s výhľadom na Lomnický štít alebo Tatranskú Lomnicu sú vybavené dreveným nábytkom, kuchynskou linkou a modernou kúpeľňou so sprchovacím kútom.

Služby

Domáci maznáčikovia

Len mačky a psi do 10 kg

Nefajčiarske prostredie
Parkovisko zadarmo
Úschovňa batožiny
Požičovňa lyží
Úschovňa bicyklov a lyží
Wi-Fi pripojenie
Zástavka električky

50 metrov

Vlaková zastávka

50 metrov

Reštaurácia
Prijímame kreditnej karty

EuroCard/MasterCard

Najnižšia cena vždy na webe

Novinky